Usitnjeni i prosijani korijen šipka bez sjemena (Organske) 1 lb (454 g) Vrećica

Usitnjeni i prosijani korijen šipka bez sjemena (Organske), 1 lb (454 g) Vrećica

Stavka #40461
Privremeno nema na zalihi Provjerite uskoro ponovo
Kataloška cijena: HRK kn 114.28
Naša cijena: HRK kn 86.46   (24% popusta)
Vaša ušteda: HRK kn 27.82
Sastojci: Organic Rosehips (Rosa canina) cut and sifted.

Botanical Name: Rosa canina
Common Names: Dog rose, Hep tree, hip tree, wild brier, brier rose, hip fruit
Upute: Prepare as a tea: Pour 8 oz. of boiling water over 1-2 tsp of herb. Cover and steep 3-4 minutes, strain, and serve.