Kora klizavog brijesta u prahu (Organske) 1 lb (454 g) Vrećica

Kora klizavog brijesta u prahu (Organske), 1 lb (454 g) Vrećica

Stavka #40463
Na zalihi
Kataloška cijena: HRK kn 263.45
Naša cijena: HRK kn 192.96   (27% popusta)
Vaša ušteda: HRK kn 70.49

You can add an item to cart by clicking on the button

Nema ograničenja
Sastojci: Organic Slippery Elm Bark (Ulmus rubra)

Latin Name: Ulmus rubra
Common Names: Slippery Elm herb, Red Elm, Moose Elm, Gray Elm, Soft Elm, Indian Elm

Serving size: 1/4 tsp
UPOZORENJE: Slippery Elm should be taken with at least 250 ml (8 oz.) of liquid.