Usitnjeni i prosijani list damiane ubran u divljini 1 lb (454 g) Vrećica

Usitnjeni i prosijani list damiane ubran u divljini, 1 lb (454 g) Vrećica

Stavka #40434
Privremeno nema na zalihi Provjerite uskoro ponovo
Kataloška cijena: HRK kn 174.72
Naša cijena: HRK kn 148.10   (15% popusta)
Vaša ušteda: HRK kn 26.62
Sastojci: Damiana Leaf (Tumera diffusa)

Latin Name: Tumera diffusa
Common Names: Damiana leaf, Mexican holly, oreganillo
Upute: Prepare as a tea. Pour 8 oz of boiling water over 1-2 tsp of herb. Cover and steep 3-4 minutes, strain, and serve.